ELEKTRONIKA

Počet produktů: 5
Zobrazeno 1 - 5 z 5 produktů.
 • GSM-SCK1 zásuvka FLAJZAR přední pohled
  Dostupný
  GSM-SCK1 zásuvka FLAJZAR
  GSM-SCK1-W

  Pohodlné a snadné spínání čerpadel, osvětlení, topení , restart serverů a dalších spotřebičů. Obsahuje integrované teplotní čidlo a funkci termostatu s regulací teploty. Nejmenší svého druhu na světě. Pro ovládání stačí zásuvku prozvonit. Kompletně vyvinuta a vyráběna firmou FLAJZAR u nás v ČR.

  2 990 Kč
 • Nástěnný GSM alarm FLAJZAR přední pohled
  Dostupný
  Nástěnný GSM alarm FLAJZAR
  GSM-MD1

  Byty, rodinné domy, chaty, chalupy, garáže - většina z nich je stále bez zabezpečení. Žádná kontrola, majitel mnohdy nechce investovat do montáže drahých systémů a zároveň nechce pořizovat levné „zabezpečovací“ sady hojně dovážené z Číny. Máme pro Vás řešení!

  3 990 Kč
 • GSM komunikátor GSM DIN3-3 přední pohled
  Dostupný
  GSM komunikátor GSM DIN3-spínaný zdroj
  GSM-DIN3B

  GSM ovládání GSM DIN3B, je univerzálním GSM zařízením, přenášejícím informace pomocí GSM sítě. Umožňuje snadné ovládání spotřebičů a kontrolu stavů pomocí vašeho mobilního telefonu.

  2 990 Kč
 • GSM micro alarm, 12V, v2016 přední pohled
  Dostupný
  GSM micro alarm, 12V, v 2016
  EMA

  Miniaturní GSM autoalarm pro každého motoristu. Hlídá vniknutí, odtah, manipulaci, náraz či změnu polohy vozu. Po narušení odesílá SMS nebo volá až na šest telefonních čísel. Jednoduše přenosný z vozu do vozu.

  2 990 Kč
 • KP4RXa
  Dostupný
  Sada stavebnice KP4RX se zakázkovou úpravou a klíčenkou...
  KP4RX-SOS

  Stavebnice 4 kanálového přijímače 433,92MHz pro dálkové ovládání s plovoucím kódem. Stavebnice již sestavená + 1ks 4k klíčenky KV4TXK.

  890 Kč
Potvrdit Site use cookies